interesanti-1.1w.lv

''Dinamo'' izrauj uzvaru pret ''Amur''

Pēdējā izbraukuma spēlē ''Dinamo'' pēcspēles metienu sērijā ar 4-3 pārspēja Habarovskas ''Amur''.
   Spēles sākumā,un arī visā atlikušajā spēlē nedaudz pārāki bija ''Dinamo'' hokejisti,kas pierādijās pirmā perioda pirmajā pusē,kad rīdzinieki īsā laikā guva divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 2-0,bet neilgi pēc tam ar precīzu sitienu vārtu augšējā stūri mājnieki rezultāta starpību samazināja līdz minimumam,un jau pēc 5 minūtēm pretinieku uzbrucējs Osipovs ar spēcīgu sitienu no zilās līnījas rezultātu izlīdzināja.
   Otrajā trešdaļā vārti netika gūti,bet trešās trešdaļas vidū ''Dinamo'' atkal izvirzījās vadībā.Tomēr arī šoreiz
''Amur'' hokejistiem samērā ātri izdevās atspēlēties,un panākt papildlaiku.
   Papildlaikā nekas nemainījās un spēle nonāca līdz pēcspeles metienu serijai,jeb tā saucamajiem ''bullīšiem''.
   Pirmie pēcspēles metienu sēriju sāka mūsējie,bet Aleksandram Ņiživijam sitiens neizdevās. Nākošie ''bullīti'' izpildīja mājnieki,diemžēl tas bija precīzs. Nākošā ''Dinamo'' cerība bija Lauris Dārziņš,un viņa metiens izrādījās veiksmīgs. Diemžēl arī nākošais mājnieku ''bullītis'' bija precīzs,un pēdējā cerība tika likta uz Robertu Bukartu,kurš to attaisnoja,un spēle turpinājās līdz pirmajai kļūdai. Pirmo metienu izdarīja mājnieki,bet Kriss Holts to atvairīja,un Ņiživijs veiksmīgi izpildīja,pēdējo ''bullīti'' šajā spēlē.
   ''Dinamo'' no Habarovskas aizbrauca ar sīva cīņā izcīnītiem 2 punktiem.
    Jāpiezīmē,ka tā bija pēdējā spēlē šajā izbraukuma spēļu sērījā,kura mūsējiem ir noslēgusies samērā veiksmīgi(iegūti 7 punkti,no maximālajiem 12). Jau 19.septembrī arēnā ''Rīga'' notiks pirmā šīs sezonas mājas spēle kurā Rīgas ''Dinamo'' pretī stāsies pašreizējie Gagarina kausa ieguvēji Kazaņas ''AK Bars'' hokejisti.
Komentāri (0)  |  2010-09-15 15:05  |  Skatīts: 681x