interesanti-1.1w.lv

UEFA čempionu līgas spēlē Minhenes ''Bayern'' izcīna uzvaru pret ''AS Roma''

Minhenē notikušajā spēlē Minhenes ''Bayern'' futbolisti ar 2-0 izcīnījuši uzvaru pret Itālijas spēcīgo klubu ''AS Roma''.
   Spēle iesakās diezgan vienmuļi,ar nelielu Minheniešu pārsvaru bumbas kontrolē.
Neskatoties uz rezultātu 0-0,ar kādu noslēdzās pirmais puslaiks pie abu komandu vārtiem bija daži bīstami momenti,bet gan pieredzējusais Brazīļu vārtsargs Julio Sergio ''AS Roma'' vārtos,gan arī vācu vārtsargs Hans Jorks Būts ''Bayern'' vārtos ar sitieniem tika galā teicami.
   Otrajā puslaikā spēle kļuva mazliet aktīvāka,un ''Bayern'' pārsvars mazliet palielinājās,bet arī Romieši uzbruka diezgan bīstami.Līdz pat 79 minūtei rezultāts bija 0-0,bet tad 1. vārtus mačā guva Vācu uzbrucējs Tomass Millers.
   Turpmākajā spēles gaitā nekas krasi nemainījas līdz 97 minūtei,kad ar precīzu sitienu visas ''AS Roma'' cerības izdzēsa uz maiņu iznākušais Miroslavs Kloze.
   Pirmajā spēlē ''Bayern'' ieguva 3 no maksimālajiem 3 punktiem,bet arī ''AS Roma'' nekas nav zaudēts,jo tieši viņi,kopā ar Minhenes ''Bayern'' tiek uzskatīti par grupas favorītiem.
Komentāri (0)  |  2010-09-16 10:02  |  Skatīts: 685x